KONST / Litografier / Färglitografi 12634007
nr 1263 4007
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Signerad, numrerad 77/350, Stockholm. Motivet: 27x33 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:44:38
150 kr
200 kr
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska